Taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM

Taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM

Taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM jest idealna do zabezpieczania przesyłek o szczególnych warunkach transportu. W łatwy sposób  można umieścić na przesyłce informacje odnośnie instrukcji postępowania z ładunkiem podczas transportu czy doręczenia. Taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM to taśma o wyjątkowo wysokiej początkowej sile klejenia. Zawartość kleju kauczukowego sprawia, że taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM  jest wykorzystywana  zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach do zaklejania ładunków o różnej ciężkości.


Taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM „Dokumenty w środku” jest przeznaczona  do zabezpieczenia ładunków, zwłaszcza tych które zawierają ważne dokumenty.


Taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM  „Góra” jest wykorzystywana do oznaczania tych przesyłek, które potrzebują ochrony zawartości i dbania o odpowiednie położenie w transporcie i doręczeniu.

Taśma pakowa z nadrukiem "Ostrożnie szkło"
Taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM „Ostrożnie szkło” jest przeznaczona do ochrony i oznaczenia ładunków z delikatną zawartością.

Taśma pakowa z nadrukiem "Promocja"
Taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM „Promocja” informuje o promocji, jest ona dostępne w dwóch szerokościach 48 i 25mm.

Taśma pakowa z nadrukiem "Sprawdź zawartość"
Taśma pakowa z nadrukiem STANDARDOWYM „Przy odbiorze sprawdź zawartość przesyłki w obecności przewoźnika” jest  przeznaczona dla ładunków z  koniecznością sprawdzenia ich zawartości.